SIMP  Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu SIMP na najlepszą pracę dyplomową – rok akademicki 2012/2013

Szanowne Koleżanki,

Szanowni Koledzy.

uprzejmie informuję i przypominam, że w 2014 roku odbędzie się XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu SIMP o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej – rok akademicki 2012/2013.

Termin składania prac z niezbędnymi opiniami upływa 23 maja  2014r.

Pracę wraz z wymaganymi załącznikami należy dostarczyć do : Jacek Sawicki ( budynek A-18 „Fabryka Inżynierów”, pokój 409)

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie i promowania tym samym  młodych dyplomantów oraz  prac badawczych wykonanych pod kierunkiem promotora.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Regulamin_konkursu_2012-2013_XIV_edycja